Szkolenia dla kadry zarządzającej i administracyjnej

StartSzkolenia dla kadry zarządz...
logowanie.png

Lista szkoleń dostępnych w ramach programu:

SZKOLIMY SIĘ

Szanowni Państwo,

Dział Wsparcia Rozwoju Pracowników rozpoczyna rekrutację na szkolenia realizowane w ramach projektu PO WER 3.5. pt. „Wielomodułowy program poprawy efektywności i jakości funkcjonowania Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zadanie 8, czyli realizacja szkoleń w celu podniesienia kompetencji kadr zarządczych i administracyjnych Uczelni”. Szkolenia są skierowane zarówno do kadry kierowniczej z obszaru badawczo-dydaktycznego i administracyjnego GUMed, jak też pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Udział w szkoleniach jest nieodpłatny, finansowany ze źródeł Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem realizacji szkoleń jest podniesienie kompetencji kadry kierowniczej i administracyjnej Uczelni m.in. w zakresie umiejętności specjalistycznych, kierowniczych, projektowych, komunikacyjnych, dotyczących zarządzania zmianą oraz językowych.

Poniżej znajdą Państwo aktualną listę dostępnych szkoleń zaplanowanych w poszczególnych etapach projektu, zakres szkoleń, jak również dokumenty aplikacyjne, tj. regulamin projektu (a w nim szczegółowe informacje dotyczące naboru i warunków udziału w szkoleniach), formularz zgłoszeniowy i oświadczenie. Pracownicy zainteresowani udziałem w wybranym szkoleniu, składają w porozumieniu z przełożonym dokumenty w formie elektronicznej na adres hr@gumed.edu.pl.

Uprzejmie prosimy Państwa o drukowanie dokumentów dwustronnie.

Osobami kontaktowymi w zakresie obsługi szkoleń w Dziale Wsparcia Rozwoju Pracowników są:
Agnieszka Buraczek – specjalista ds. personalnych.
Wioletta Chlubicka – młodszy specjalista ds. personalnych
hr@gumed.edu.pl 58 349 18 77
58 349 18 78

Koordynatorem zadania jest Joanna RyduchowskaInformacje dostępne na stronie internetowej projektu będą na bieżąco aktualizowane. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert szkoleniowych.

Zapraszamy do zgłoszeń na szkolenia,

Dział Wsparcia Rozwoju Pracowników
Szkolenia z aktualnym naborem


Szkolenia z zakończonymi zapisami